Dominika J. Rostocka - Architekt | Konkursowa realizacja D. Rostockiej w „Dom i Wnętrze”
18122
single,single-post,postid-18122,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Konkursowa realizacja D. Rostockiej w „Dom i Wnętrze”

Dom i wnetrze

01 mar Konkursowa realizacja D. Rostockiej w „Dom i Wnętrze”

Dominika J. Rostocka ekspertem 4 Design Days
Okładka "Czas na Wnętrze" z realizacją D. Rostockiej!

Na przełomie lutego i marca w salonach prasowych pojawiło się nowe wydanie luksusowego magazynu wnętrzarskiego „Dom i Wnętrze”. Kilkanaście stron tego numeru zostało poświęcone na prezentację realizacji Dominiki J. Rostockiej o nazwie New Art Deco Apartment. To pierwsza na polskim rynku publikacja zdjęć z wnętrza apartamentu nagrodzonego w międzynarodowym konkursie International Property Awards.

Nagrodzony apartament to eleganckie, stylowe wnętrze, w autorskim stylu D. Rostockiej – New Art Deco, który z lekkością i z wysublimowanym smakiem został dopracowany i przemyślany. W tym apartamencie nie ma nic przypadkowego. Wszystko jest zgodne z nurtem stylu promowanego przez autorkę. Starannie dopracowane w indywidualnych wzorach, a zarazem nawiązujące do aktualnych światowych trendów. Obecność metaloplastyki, tapicerowanych mebli, modnych welurów oraz rzadkich fornirów złożyły się na niepowtarzalny klimat tego wnętrza. Wrażenie wyjątkowości niewątpliwie potęguje fakt, że wszystkie meble, część  oświetlenia oraz elementy dekoracyjne (w tym m.in. autorska płaskorzeźba), zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie na potrzeby tego apartamentu.

Po pełną fotorelację i obszerny opis zapraszamy do „Dom i Wnętrze”!